Лукаш Теодорчик гратиме у благодійному турнірі

Динамо Київ 22 Грудня, 22:44 1180
Лукаш Теодорчик гратиме у благодійному турнірі  | 19-27
27 грудня у місті Лідзбарк відбудеться благодійна акція за участю двох польських футболістів.

Форвард київського «Динамо» Лукаш Теодорчик разом з колишнім партнером по «Леху» Томашем Кедзіорою зіграють у футбол, щоб допомогти врятувати життя маленькому хлопчику на ім’я Олівер, який має онкологічне захворювання.

На додаток до спортивного видовища, буде організовано аукціон, на якому у якості лота будуть виставлені футболки футболістів, ті, в яких вони грають у своїх клубах, а також у збірній, пише видання «radio7.pl».