Леонід Буряк: «Динамо» додало як в плані тактики, так і фізично»

Динамо Київ 23 Грудня, 08:48 1014
Леонід Буряк: «Динамо» додало як в плані тактики, так і фізично»  | 19-27
Колумніст «СЕ» Леонід Буряк підбив підсумки виступам киян у першій половині сезону.

Колумніст «СЕ» Леонід Буряк підбив підсумки виступам киян у першій половині сезону.

- Перше місце «Динамо» - наслідок поліпшення якості гри столичної команди або без проблем конкурентів не обійшлося?

- Граючи поза рідними стінами, «Шахтар» втратив очки там, де це було зовсім необов'язково. Це стосується, в першу чергу, матчів з «Зорею» та донецьким «Металургом». Хоча, звичайно, не можна не визнати того, що «Динамо» зробило суттєвий крок вперед - команда серйозно додала як в плані тактики, так і фізично. Інтриги додає і той факт, що вже протягом п'яти років кияни не можуть виграти трофеїв - футболістам напевно набрид такий стан речей, вони більш ніж мотивовані.