Колумніст «СЕ» Леонід Буряк підбив підсумки виступам киян у першій половині сезону.
- Перше місце «Динамо» - наслідок поліпшення якості гри столичної команди або без проблем конкурентів не обійшлося?
- Граючи поза рідними стінами, «Шахтар» втратив очки там, де це було зовсім необов'язково. Це стосується, в першу чергу, матчів з «Зорею» та донецьким «Металургом». Хоча, звичайно, не можна не визнати того, що «Динамо» зробило суттєвий крок вперед - команда серйозно додала як в плані тактики, так і фізично. Інтриги додає і той факт, що вже протягом п'яти років кияни не можуть виграти трофеїв - футболістам напевно набрид такий стан речей, вони більш ніж мотивовані.