«Ми навіть не говоримо про єврокубки» - дортмундська «Боруссія» хоче уникнути вильоту

Світовий футбол 23 Грудня, 12:20 837
«Ми навіть не говоримо про єврокубки» - дортмундська «Боруссія» хоче уникнути вильоту  | 19-27
Головною метою футболістів дортмундської «Боруссії» у нинішньому сезоні є уникнути вильоту у нижчий дивізіон, про потрапляння в єврокубки мови не йде, заявив генеральний директор клубу Ханс-Йоахім Ватцке.

Головною метою футболістів дортмундської «Боруссії» у нинішньому сезоні є уникнути вильоту у нижчий дивізіон, про потрапляння в єврокубки мови не йде, заявив генеральний директор клубу Ханс-Йоахім Ватцке, передає Р-Спорт

«Боруссія», яка завоювала срібло минулого чемпіонату Німеччини і дійшла до фіналу Ліги чемпіонів в сезоні-2012/13, в нинішньому після 17 ігор йде на передостанньому місці в національній першості. Дортмундці зазнали 10 поразок у чемпіонаті, але в Лізі чемпіонів зуміли вийти в плей-офф.

«Ми навіть не говоримо про те, щоб потрапити в зону єврокубків. Наша головна мета - уникнути вильоту. Ми в змозі обійтися без Ліги чемпіонів і без Ліги Європи протягом року, не влізаючи у борги», - сказав Ватцке

Ватцке також підтримав головного тренера команди Юргена Клоппа.

«У нас один з кращих тренерів. Це факт. Юрген повністю сконцентрований», - додав Ватцке.