Фанати «Сент-Етьену» вивісили образливий банер на адресу динамівських та дніпропетровських ультрас. ФОТО

Динамо Київ 23 Грудня, 14:43 5267
Фанати «Сент-Етьену» вивісили образливий банер на адресу динамівських та дніпропетровських ультрас. ФОТО  | 19-27
Ультрас французького «Сент-Етьєну» відреагували на програну сутичку у Києві банером на адресу українських ультрас на останньому матчі своєї команди проти «Евіану».

Ультрас французького «Сент-Етьєну» відреагували на програну сутичку у Києві банером на адресу українських ультрас на останньому матчі своєї команди проти «Евіану».

«Ми планували зняти повій, а зустріли їх синів!» - написали французькі фанати на своєму банері.

Інформацію про те, що це стосується українських фанатів, з'явилась на Facebook вболівальників французької команди.

Нагадаємо, що французькі фанати рятувались з місця подій втечею, незважаючи на те, що їх було більше майже у півтора рази і вони чекали на сутичку з українськими фанатами.