Ультрас французького «Сент-Етьєну» відреагували на програну сутичку у Києві банером на адресу українських ультрас на останньому матчі своєї команди проти «Евіану».
«Ми планували зняти повій, а зустріли їх синів!» - написали французькі фанати на своєму банері.
Інформацію про те, що це стосується українських фанатів, з'явилась на Facebook вболівальників французької команди.
Нагадаємо, що французькі фанати рятувались з місця подій втечею, незважаючи на те, що їх було більше майже у півтора рази і вони чекали на сутичку з українськими фанатами.
