Наразі, Вадим Євтушенко зазначає, що гру "Динамо" дуже важко передбачити, бо команді не вистачає врівноваженості та впевненості у свої силах. "Усі сподіваються, що у кожному наступному матчі команда буде більш зіграною, але цього поки що немає", - цитує експерта UA-Футбол.
Також Євтушенко зазначив, що команді не додає впевненості присутність гравців, які незадоволені своїм становищем у клубі. Але щодо матчу з "Рапідом" він впевнений - "Динамо" вище класом, і має надію, що кияни будуть святкувати перемогу. І це не дивлячись на те, що "Динамо" "і раніше мало перевагу у класі над суперниками, але це їм не допомогло набрати максимум очок".