«Металіст» відпускає Дієго Соузу ще на рік

Футбол України 23 Грудня, 22:26 924
«Металіст» відпускає Дієго Соузу ще на рік   | 19-27
Бразильський футбольний клуб «Спорт Ресіфі» збирається безкоштовно продовжити оренду півзахисника харківського «Металіста» Дієго Соузи. Згода самого футболіста вже була отримана, залишалося лише отримати підтвердження з України.

За інформацією бразильського авторитетного порталу Globo, переговори між клубами входять у завершальну стадію. Незабаром угода буде підписана і про продовження оренди буде офіційно оголошено. Планується, що Соуза буде грати в Бразилії до кінця 2015 року, пише видання «Футбольний клуб».

Нагадаємо, Дієго Соуза перебрався в «Металіст» у 2013 році. За інформацією ЗМІ, його трансфер обійшовся харків'янам в 6 мільйонів євро і оренду Вілліана Гомеса в «Крузейро». Через політичну ситуацію в Україні бразилець захотів покинути клуб, перейшовши в серпні 2014 року в оренду в «Спорт Ресіфі».