Київське «Динамо» найкраще в УПЛ у першому колі в семи номінаціях

Динамо Київ 23 Грудня, 22:31 1275
Київське «Динамо» найкраще в УПЛ у першому колі в семи номінаціях  | 19-27
Перший круг чемпіонату України пройшов зі значною перевагою київського «Динамо».

Команда під керівництвом Сергія Реброва набрала найбільше очок (36), виграла найбільшу кількість ігор (11), жодного разу не програла, забила найбільше (33), має саму надійну оборону (пропущено всього сім голів), здобула найбільшу кількість перемог з великим рахунком (6) і нарешті, збирала більше всього глядачів на своїх матчах (у середньому 15,481).