Львівський клуб досі не розрахувався з Артемом Федецьким та Іваном Мілошевичем, за що сьогодні отримав штраф від КДК ФФУ. Нагадаємо, Федецькому «Карпати» заборгували мільйон гривень, а Мілошевичу - $ 150 000.
- Це, здається, вже третє засідання КДК з цього питання. В результаті за невиконання рішень Палати по спорах ФФУ щодо Мілошевича «Карпати» оштрафовані на 25 тисяч гривень, а за невиконання рішення САС Лозанни по Федецькому - на 37 500 гривень.
Крім того, «Карпати» були попереджені, що якщо рішення не будуть виконуватися, то можуть бути застосовані нефінансові санкції: заборона на трансферну діяльність, переклад в нижчу лігу, зняття очок, як ви знаєте, - наводить слова юриста Дмитра Коробко «Террикон».
Нагадаємо, в цьому сезоні «Карпати» вже позбулися в сумі 9 очок за рішенням КДК ФФУ.