Тарас зазначив у інтерв'ю клубному сайту, що, хоча це й матч у Лізі чемпіонів, та ще й з таким суперником - боятися його зовсім не варто. "Ми вже грали і з "Челсі" (поразка у Лондоні - 1927), і з "Арсеналом" (поразка у Лондоні 5:1 - 1927), і з "Барселоною" (поразка у Барселоні 5:1 - 1927), то з "МЮ" тим більше можна грати", - каже гравець "Шахтаря".
Для того, щоб перемогти, необхідно грати організовано та допомагати на поле один одному, а головне - виконувати вказівки тренера, вважає Степаненко.