«Манчестер Юнайтед» привітав вболівальника, що має абонемент з 1945 року

Світовий футбол 24 Грудня, 07:52 1009
«Манчестер Юнайтед» привітав вболівальника, що має абонемент з 1945 року  | 19-27
«Манчестер Юнайтед» напередодні Різдва відзначив найдстарішого власника абонемента на домашні матчі команди.

Ним виявився містер Фінк, який ходить на ігри «червоних дияволів» з 1945 року. На честь цього до нього додому приїхав знаменитий у минулому футболіст, а нині глобальний посол «Манчестер Юнайтед» Брайан Робсон. Містеру Фінку була вручена іменна футболка клубу, повідомляє Чемпіонат з посиланням на Daily Mail.

Відповідаючи на питання про найбільш пам'ятний момент на «Олд Траффорд», вболівальник назвав гру 1957 року в Кубку європейських чемпіонів, коли «МЮ» у другому чвертьфіналі переміг «Атлетик» з рахунком 3:0.