«Карпати можуть перевести в Першу лігу

Футбол України 24 Грудня, 08:09 854
«Карпати можуть перевести в Першу лігу   | 19-27
«Карпатам» загрожує чергове зняття турнірних очок.

Львівський клуб досі не розрахувався з Артемом Федецьким та Іваном Мілошевічем, за що сьогодні отримав штраф від КДК ФФУ.

Нагадаємо, Федецькому «Карпати» повинні мільйон гривень, а Милошевічу - $ 150 000.

- Це, здається, вже третє засідання КДК з цього питання. В результаті за невиконання рішень Палати з вирішення спорів ФФУ щодо Мілошевіча «Карпати» оштрафовані на 25 тисяч гривень, а за невиконання рішення САС Лозанни по Федецькому - на 37 500 гривень.

Крім того, «Карпати» були попереджені, що якщо рішення не будуть виконуватися, то можуть бути застосовані нефінансові санкції: заборона на трансферну діяльність, пониження команди у класі, зняття очок, як ви знаєте, - сказав каналу «Футбол 1» юрист Дмитро Коробко, - передає Террикон

Нагадаємо, в цьому сезоні «Карпати» вже позбулися в сумі 9 очок за рішенням КДК ФФУ.