Головний тренер київського «Динамо» Олег Блохін прокоментував в ефірі телеканалу 2+2 результат матчу проти сімферопольської «Таврії»:
- Діалог з Ярмоленко залишиться між нами. Якщо Андрій хоче, то нехай розповість. Так, я хотів його підтримати по-особливому. Він давно не грав. Сьогодні хотів, старався. Щось виходило, щось - ні. Так буває, це футбол.
- Ваша команда прийшла до спільного знаменника і чи готова вона до єврокубкових зустрічей?
- Я думаю, що ще не прийшла. А в Лігу Європи ми повинні проходити і пройдемо. У цьому я впевнений. У кожній грі доводиться варіювати склад через травми. Можна сказати, що нам не вистачає українців. Раніше говорили, що їх у нас дуже багато, а тепер виходить брак. Доводиться варіювати склад, тому стабільності немає і поки не все виходить. Але грою проти «Таврії» я задоволений, команда билася, створювала моменти. Те, що ми їх не реалізовуємо - інше питання.