Віце-президент Федерації футболу України Анатолій Попов прокоментував сьогоднішній обшук СБУ у Федерації.
«Так, інформація про обшук в Будинку Футболу відповідає дійсності. Мені складно коментувати, з чим пов'язана ця перевірка, напевно, краще звернутися в ті органи, які її проводять. Я нічого не знаю.
Я взагалі два тижні хворів, сьогодні ось прийшов і потрапив на такий захід. Тут вже все практично закінчилося... Я зараз в кабінеті, у мене з кабінету нічого не виносили, тому я не можу коментувати те, чого не бачив», - заявив Попов в інтерв'ю кореспонденту Sport.ua.