Анатолій Попов: «Обшук ФФУ? У мене з кабінету нічого не виносили»

Футбол України 24 Грудня, 11:55 625
Анатолій Попов: «Обшук ФФУ? У мене з кабінету нічого не виносили»  | 19-27
Віце-президент Федерації футболу України Анатолій Попов прокоментував сьогоднішній обшук СБУ у Федерації.

Віце-президент Федерації футболу України Анатолій Попов прокоментував сьогоднішній обшук СБУ у Федерації.

«Так, інформація про обшук в Будинку Футболу відповідає дійсності. Мені складно коментувати, з чим пов'язана ця перевірка, напевно, краще звернутися в ті органи, які її проводять. Я нічого не знаю.

Я взагалі два тижні хворів, сьогодні ось прийшов і потрапив на такий захід. Тут вже все практично закінчилося... Я зараз в кабінеті, у мене з кабінету нічого не виносили, тому я не можу коментувати те, чого не бачив», - заявив Попов в інтерв'ю кореспонденту Sport.ua.