Київське «Динамо» все-таки цікавилося хорватським захисником «Дніпра» Іваном Стрінічем. Про це в інтерв'ю MatchDay розповів сам футболіст.
- Іван, вчора з'явилося повідомлення, що ти підписав контракт з «Наполі» до 2018 року. Це правда?
- Ні. Хоча приховувати не буду: переговори дійсно йдуть і вони близькі до свого завершення. Сам по собі контракт вже готовий, там потрібен тільки мій підпис. Думаю, у найближчі день-два ми закриємо це питання остаточно. Але угода з «Наполі» ще не підписана.
- Також повідомлялося про те, що тобою активно цікавилося київське «Динамо»...
- Зараз вже ні. Раніше кияни виходили на мене, але на даний момент вже ніякого інтересу з їхнього боку немає.
- Коли остаточно «узаконите» свої відносини з «Наполі»?
- Ми вже про все домовилися, залишилося тільки прийти і поставити свій підпис.
- А ще є якісь варіанти продовження кар'єри?
- Так, є. Подивимося, що буде за ці два-три дні. Не виключаю можливості, що можу перейти і в інший клуб. На сьогоднішній день «Наполі» - головний претендент, але ситуація ще може змінитися.