Роман Бебех: «Правоохоронні органи вранці провідали "хворого" Попова»

Футбол України 24 Грудня, 19:40 775
Роман Бебех: «Правоохоронні органи вранці провідали "хворого" Попова»   | 19-27
Журналіст каналу «2+2» поділився інформацією про проведений СБУ обшуку в Будинку футболу.

Журналіст каналу «2+2» поділився інформацією про проведений СБУ обшук в Будинку футболу.

«Кажуть, правоохоронні органи вранці провідали «хворого» Анатолія Попова. Віце-президент ФФУ виступив в кращих традиціях українських корупціонерів. Тільки запахло смаженим - відразу опинився на лікарняному. Сьогодні він вийшов на роботу. І чомусь не так впевнено тримається перед камерами, як раніше», - написав Роман Бебех у своїй конференції на MatchDay.ua.

«У нас з'явився унікальний шанс очистити наш футбол. Цей шлях вже проходили Польща, Італія та інші країни. Можливо, УЄФА буде не сильно задоволений тим, що правоохоронні органи перевіряють Федерацію. Але як діяти, якщо у нас немає спеціальних спортивних судів? Також є інсайд, що не дуже хороші новини у пана Бондарєва, який ставив підписи під резонансними справами. Він може виявитися крайнім у цій історії або виведе весь ланцюжок», - зазначив Бебех.