Хорватський захисник софійського ЦСКА Тончі Кукоч розповів про те, що незабаром прийме рішення стосовно пропозиції від київського «Динамо».
«Пропозиція від «Динамо» знаходиться на моєму столі, чекаючи на мого менеджера, з яким ми все вирішимо. Якщо я поїду в Київ, це буде великою подією. Якщо залишусь в команді, стану чемпіоном і мене будуть визивати у збірну», - впевнений Кукоч.
«Якби я залишився в другій італійській лізі, я б не міг змагатися за місце в національній збірній. Тим не менш, я показав, що можу, але хочу зробити ще крок, щоб показати, що можу грати за збірну», - цитує Кукоча болгарське видання «sportline.bg».