Французький «Генгам», майбутній суперник київського «Динамо» по Лізі Європи, серйозно задумався над посиленням атакуючої лінії.
Видання Мercato 365, посилаючись на власні джерела, повідомляє, що однією з пріоритетних цілей для команди Жослене Гурвеннека є нападник швейцарського «Янг Бойз» Гійом Оаро.
30-річний француз, який раніше виступав за «Парі Сен-Жермен» (у тому числі і проти «Динамо») і «Бордо», в цьому сезоні чудово проявив себе в Лізі Європи. На рахунку Оаро п'ять забитих м'ячів, які дуже допомогли «Янг Бойз» вийти з групи. Всього за півроку в швейцарському клубі Гійом зіграв 19 матчів і забив дев'ять м'ячів, пише «footboom.com».