Захисник «Динамо» і збірної Хорватії Домагой Віда розповів про нинішній стан справ у київському клубі та сподівання на чемпіонство.
«В даний час в Києві і більшої частини України все добре. Трохи покращилася ситуація і в Донецьку. Сподіваюся, що незабаром конфлікт там буде залагоджено.
Останні два місяці в «Динамо» я грав на позиції лівого захисника. В юності часта зміна позицій «вбивала мене», але зараз я готовий виступати там, де скаже тренер. Можливо, цей перехід відбувається неідеально, але в цілому все добре. Дуже важливо, щоб я відповідав критеріям Реброва і «Динамо»: я завжди готовий допомогти команді, головне - перемагати.
Сподіваюся, що ми зможемо виграти чемпіонат України. «Шахтар» приголомшений з приводу війни і змушений грати поза Донецьком. У нас є відрив у п'ять очок, але ми не повинні розслаблятися: «гірники» є виключною командою. Вважаю, що ми можемо завершити сезон на першому місці.
У Лізі Європи ми отримали «Генгам». Постараємося зайти настільки далеко, наскільки це буде можливим. Хоча найважливіше для нас - це золото чемпіонату і вихід в Лігу чемпіонів», - цитує інтерв'ю Віди хорватським ЗМІ «ПРО ФУТБОЛ».