Капітан київського «Динамо» вкотре проявив свою громадянську позицію, емоційно відреагувавши на статтю у російських ЗМІ щодо відмови України від позаблокового статусу.
«І вони ще називають наші відносини дружніми?» - ставить риторичне запитання Шовковський у своєму Facebook.
