Олександр Шовковський: «Хіба можна назвати Росію другом?»

Динамо Київ 25 Грудня, 12:55 1901
Олександр Шовковський: «Хіба можна назвати Росію другом?»  | 19-27
Капітан київського «Динамо» вкотре проявив свою громадянську позицію, емоційно відреагувавши на статтю у російських ЗМІ щодо відмови України від позаблокового статусу.

Капітан київського «Динамо» вкотре проявив свою громадянську позицію, емоційно відреагувавши на статтю у російських ЗМІ щодо відмови України від позаблокового статусу.

«І вони ще називають наші відносини дружніми?» - ставить риторичне запитання Шовковський у своєму Facebook.