З «Волині» теж можуть зняти очки

Футбол України 25 Грудня, 15:32 912
З «Волині» теж можуть зняти очки   | 19-27
Про це розповів головний тренер «Волині» Віталій Кварцяний. Луцький клуб має заборгованість перед деякими колишніми футболістами.

Про це розповів головний тренер «Волині» Віталій Кварцяний. Луцький клуб має заборгованість перед деякими колишніми футболістами.

«Мене теж тривожить це питання.

Пригадуєте, у минулому чемпіонаті ми в підсумку з 11-го місця опустились на 12-е саме через те, що клуб позбавили трьох очок. І нині існує така сама загроза. Але ми усе робимо, щоб цього не сталося. Ми звертались до Федерації футболу України, у Палату спорів, до дисциплінарних комітетів, щоб у складний час, зважаючи на економічну і фінансову скруту, увійшли у наше становище і відтермінували розрахунки. З цих питань ми ведемо перемовини і з тими гравцями, перед якими маємо заборгованості.

Хочу сказати, що борги утворились у клубі не сьогодні і не вчора, а раніше у зв'язку із слабким менеджментом клубу. Треба було їх «гасити» тоді, а не відкладати. Усі судові інстанції ми програли. Становище складне.

Дуже сподіваємось, що нам допоможуть врегулювати ці проблеми наші інвестори, з якими я хотів би зустрітись найближчим часом особисто, без посередників», - цитує Кварцяного сайт луцької «Волині».