Про це розповів головний тренер «Волині» Віталій Кварцяний. Луцький клуб має заборгованість перед деякими колишніми футболістами.
«Мене теж тривожить це питання.
Пригадуєте, у минулому чемпіонаті ми в підсумку з 11-го місця опустились на 12-е саме через те, що клуб позбавили трьох очок. І нині існує така сама загроза. Але ми усе робимо, щоб цього не сталося. Ми звертались до Федерації футболу України, у Палату спорів, до дисциплінарних комітетів, щоб у складний час, зважаючи на економічну і фінансову скруту, увійшли у наше становище і відтермінували розрахунки. З цих питань ми ведемо перемовини і з тими гравцями, перед якими маємо заборгованості.
Хочу сказати, що борги утворились у клубі не сьогодні і не вчора, а раніше у зв'язку із слабким менеджментом клубу. Треба було їх «гасити» тоді, а не відкладати. Усі судові інстанції ми програли. Становище складне.
Дуже сподіваємось, що нам допоможуть врегулювати ці проблеми наші інвестори, з якими я хотів би зустрітись найближчим часом особисто, без посередників», - цитує Кварцяного сайт луцької «Волині».