Олександр АЛІЄВ: "Гарний у вас кабак, цей Ріверпул"

Динамо Київ 19 Серпня, 10:23 868
Олександр АЛІЄВ: Гарний у вас кабак, цей Ріверпул | 19-27
Півзахисник київського "Динамо" Олександр Алієв відзначився черговим скандальним вчинком.
Півзахисник київського "Динамо" Олександр Алієв відзначився черговим скандальним вчинком.
 
Виїзна гра проти тернопільської "Ниви" (0:0) надовго може запам'ятатися шанувальникам таланту футболіста. Нагадаємо, що раніше вболівальники помітили Алієва в тернопільському нічному клубі, де він перебував з іншими людьми в динамівській формі і вживав спиртні напої до третьої години ночі.
 
Після цього в матчі Алієв виглядав не надто свіжим.
 
На 80-й хвилині при розіграші штрафного Олександр довго тягнув час, не бажаючи розігрувати м'яч (за нічийного рахунку). Арбітр вирішив дати попередження.
 
Після цього Алієв зірвався з метра і влаштував забіг до судді. Ігор Пасхал з Херсона спокійно вислухав нарікання зірки київського Динамо і показав йому другу жовту картку, відправивши Алієва достроково відпочивати.
 
Після гри Алієв мав намір прорватися в суддівську кімнату і говорив одному з працівників стадіону "Гарний у вас кабак, цей Ріверпул".
 
Пізніше до півзахисника "Динамо" підійшов чоловік і запитав: "Саша, ми машину тобі підігнали, але там люди зібралися Може, вийдеш через інший вихід?».
 
"Ні", - відповів Алієв. І відправився на центральний вхід, де його вже чекала машина. Під нецензурні вигуки уболівальників Алієв сів у машину і поїхав до Києва. Окремо від команди.