Захисник ужгородської «Говерли» Андрій Хомін розповів журналісту каналу «Футбол 1» про підготовку в зимове міжсезоння і заборгованість по зарплаті в команді.
- Коли збирається команда?
- 11 січня. Нам сказали, що летимо на збір до Туреччини, а як воно буде насправді - подивимося.
- Заборгованість є?
- Сказали, що днями повинні розрахуватися за кілька місяців. Чекаємо. Всі на телефонах.
- А якщо не розрахуються?
- Знаєте, я звик вірити людям. Там буде видно, розрахуються чи ні.
- За скільки місяців вам винні?
- Там нормально. Не хочу озвучувати, щоб не лякати громадськість, - цитує Хоміна «СЕ».