Головний тренер «Іллічівця» Микола Павлов розповів, чи буде його клуб взимку підписувати нових футболістів.
«Ви знаєте, ми можемо їх шукати, ми можемо їх знайти. Але чи підуть вони до нас? По-перше, багато хто висловлює боязнь через ту обстановку, яка є в нашому регіоні. Ну, і матеріальну сторону теж ще ніхто не знімав. Фінансові умови в нашій команді на порядок нижче, ніж в інших.
Але у нас є одна перевага - ми отримуємо стабільно те, про що домовляємося. Може, не так багато, але весь час отримуємо. Преміальних і бонусів у нас немає - футболісти грають тільки за зарплату. Хоча в моїй кар'єрі це вперше. На першості ветеранів і то отримують якісь бонуси, а у нас цього немає. Але це рішення керівництва клубу, я не маю права його оскаржувати, - цитує Павлова «Террикон», посилаючись на «Футбол 1».