Наставник «Дніпра» Мирон Маркевич розповів про ігровий спад своєї команди у осінньому матчі проти київського «Динамо» (0:3).
«Не можу сказати, що з «Динамо» грали погано. Але є матчі, в яких трапляється: всі моменти суперник реалізує. Ця поразка, мабуть, психологічно і вибило нас із колії. Враховуючи, що той поєдинок «Дніпро» проводив вдома, всім нашим уболівальникам напевно хотілося тільки перемоги. Це не вдалося, хоча вже в наступному матчі - з «Шахтарем»,який завершився нульовою нічиєю, команда виглядала непогано. Хлопці діяли впевнено і ні в якому разі не повинні були програвати.
А в черговому турі, після зустрічі з гірниками, у команди стався провал, результатом якого стала прикра домашня нічия з «Говерлою». Мабуть, футболісти порахували,що якщо вже їм вдалося гідно зіграти з чемпіоном, то зі скромною ужгородської командою проблем не буде. І як я ні попереджав, що до гри ні в якому разі не можна «вигравати», це не допомогло.
Як я вже сказав, «Дніпро» завжди «прогорав» на таких моментах. У суперництві з сильними клубами дніпропетровці здатні дати бій, зате потім -втратити очки зі слабкими. До того ж зайвий раз доводиться констатувати: постійні зміни в складі до добра не приводить. Я прихильник стабільності у стартовій обоймі, яку футболісти, що виходять на заміну, повинні лише підсилити. На жаль, таких у нас мало», - сказав Маркевич у інтерв'ю «СЭ» в Украине».