В ужгородській «Говерлі» обіцяють погасити заборгованість перед Адріаном Пуканич, через яку КДК ФФУ постановив зняти з команди три очки.
«Гроші виплачувалися, але ми просили його [Пуканича] дати відстрочку платежу. Сьогодні, на жаль, футболісти не ті, що були раніше - тільки гроші, гроші і гроші», - цитує iSport інтерв'ю генерального директора «Говерли» Івана Шіца телеканалу «Футбол 1».
«Так, є рішення КДК ФФУ, але воно ще не вступило в силу. Є процедура виконання рішення, і я думаю, що до зняття очок не дійде».
«Ми вирішимо всі питання, які у нас виникли, і виплатимо гроші, що залишилися. Думаю, ми все закриємо. Офіційного зняття трьох очок в турнірній таблиці не буде».