Маріуш Левандовські: "Ненавиджу грати при порожніх трибунах"

Динамо Київ 1 Жовтня, 20:05 586
Маріуш Левандовські: Ненавиджу грати при порожніх трибунах  | 19-27
Півзахисник збірної Польші та "Севастополя" вважає, що грати при заповнених трибунах краще, ніж при порожніх.

Півзахисник збірної Польші та "Севастополя" вважає, що грати при заповнених трибунах краще, ніж при порожніх.

- Перемога, здобута на переповненому стадіоні набагато цінніша від тієї, що здобута при порожньому стадіоні. Я ненавиджу грати в таких умовах. Це як показ фільму з кінця, коли шоу починається в той час, коли всі пішли додому. Це нелогічна і неефективна практика. Вся Україна чекає цього матчу і я дуже радий, що опинився в центрі подій. Це доводить, що я ще не «заіржавів», - сказав Левандовські в інтерв'ю польським ЗМІ.

Нагадаємо, матч відбіркового циклу до Чемпіонату світу-2014 Україна - Польща за рішенням ФІФА пройде без глядачів.