Колишній тренер «Динамо» Анатолій Дем'яненко вважає, що киянам для чемпіонства необхідно не втратити свій стиль.
«Біло-синім» важливо, не розслаблятися і постаратися зберегти ту гру, до якої ми вже стали потроху звикати», - розпочав Анатолій Васильович.
«У першій частині чемпіонату, особливо в кінці осені і в грудні, краще виглядало «Динамо» (тут можна відзначити і єврокубкові поєдинки киян). Головним буде те, як наша лідируюча трійка клубів проведе зимову підготовку».
«Думаю, для «Шахтаря» і, навіть більшою мірою, «Дніпра», відставання в п'ять і вісім очок відповідно не є катастрофічним, адже, бувало, що навесні відігравали і більше», - цитує Дем'яненка газета «КОМАНДА».