У переддень Нового року Сергій Ковалець виконав не тільки приємну, але і корисну поїздку в Бремен, про яку розповів кореспондентові «КОМАНДИ».
«У компанії Віталія Косовського та ще кількох друзів ми злітали в гості до головного тренера «Вердера» Віктора Скрипника, з яким разом грали і разом отримували тренерську ліцензію PRO. Спершу, Віктор ознайомив нас з роботою дитячо-юнацької школи «Вердера», яка стала кращою в Німеччині, отримавши п'ять зірок від місцевого оргкомітету. Також ми відвідали «Везерштадіон», де побачили інфраструктуру арени, побували в роздягальнях команд, тренерському кабінеті Скрипника.
Ну а головною «фішкою» нашого перебування в Бремені став, звичайно, матч «Вердера» проти дортмундської «Боруссії». Атмосфера на стадіоні була чудовою, під стать їй і опинився і поєдинок, який пройшов у швидкому темпі і на високому рівні. І я радий, що в протистоянні з таким суперником перемогу здобула команда на чолі з українським тренером.
Було видно, що Віктор хвилюється, оскільки тиск на нього йде з усіх боків. Але я вірю, що Скрипник впорається, адже команда будується не відразу».