Як стало відомо, «Говерла» зайнялася погашенням існуючих боргів перед своїми колишніми гравцями.
«Так, «Говерла» погасила всі свої борги, і тепер у мене немає претензій до цього клубу. Ми поговорили з Олександром Шуфричем, і він дотримав всі обіцянки», - зазначив екс-гравець ужгородського клубу Сергій Бойко, повідомляє Футбол.ua
Нагадаємо, що Бойко грав за «Говерлу» в сезоні 2012/13. У листопаді поточного року ФФУ зобов'язала «Говерлу» в 10-денний термін погасити борги по зарплаті перед Бойко.