Йожеф Сабо: «Ленс наразі – один з кращих в «Динамо»

Динамо Київ 26 Грудня, 19:46 834
Йожеф Сабо: «Ленс наразі – один з кращих в «Динамо»  | 19-27
Експерт каналів «Футбол 1»/«Футбол 2» Йожеф Сабо поділився враженнями від гри нідерландського півзахисника київського «Динамо» Джермейна Ленса.

- Ленс став лідером атак «Динамо» в цьому сезоні разом з Андрієм Ярмоленко, що дало такий поштовх?

- Ленс чудово заграв в цьому сезоні, дуже чудово. Звичайно, в цьому заслуга й самого Реброва, який не став дьоргати людей. Попри певні невдачі в тому ж таки чемпіонаті, він випускав на поле один стабільний склад. Ребров нічого особливого не змінював після, наприклад, нічиєї з «Карпатами», і на наступний матч команда виходить і розриває суперника. Ленс – один з кращих наразі в складі «Динамо». Помітно, що хлопець старається, намагається потрапити в збірну своєї країни.

- У Ленса виникають проблеми з відходом в захист. Чому так?

- Мені важко з цим погодитись. Після втрати м’яча Ленс йде у відбір, якщо йому не вдається зробити це відразу є, він повертається назад. Я не можу сказати, що зараз Джермейн не повертається в захист. Так, раніше це помічали за ним, але не тепер.

- Ще влітку серйозно обговорювалась можливість переходу Ленса в клуби європейських топ-чемпіонатів. Чи готовий він до топ-клубів? Який чемпіонат йому найбільше підійде по стилю гри?

- Я думаю, що так, він вже готовий до переходу в топ-чемпіонати. В Англії Джермейн заграв би - це точно, але не хотілося б, щоб він зараз поїхав в Італію, там зараз інший футбол, який не зовсім підходить для нього. Ленс – хороший футболіст, у нього є швидкість і якщо йому дають простір, він чудово грає.