«Динамо» відправилось до Відня

Динамо Київ 2 Жовтня, 04:54 593
«Динамо» відправилось до Відня | 19-27
У середу вранці динамівці чартерним рейсом з міжнародного аеропорту «Бориспіль» візьмуть курс на Відень, де на день пізніше зіграють з місцевим «Рапідом» в рамках другого туру групового етапу Ліги Європи.

Переліт орієнтовно має зайняти близько двох годин. Приземлившись в Австрії, команда і тренерський штаб відправляться у п'ятизірковий готель «Штайгенбергер» (Steigenberger), на фото.

Після обіду та відпочинку команда поїде на місце майбутнього бою – «Ернст Хаппель Штадіон». Там о 17.30 за київським часом наставник «Динамо» Олег Блохін і один з футболістів команди дадуть передматчеву прес-конференцію.

О 18.00 розпочнеться тренування «біло-синіх», яка орієнтовно триватиме близько півтори години і буде традиційно відкрита для ЗМІ на перші 15 хвилин.

У першій половині дня четверга в розкладі нашої команди не значиться ніяких заходів.

З готелю на гру динамівці виїдуть до 18.00, а о 20.00 на стадіоні «Ернст Хаппель Штадіон» прозвучить стартовий свисток британського арбітра зустрічі Майкла Діна .

Відразу після закінчення поєдинку київська делегація відправиться в аеропорт Відня, звідки чартерним рейсом повернеться до столиці України .