Голкіпер полтавської «Ворскли» Станіслав Богуш в ефірі «Футбол 1» розповів про погашення заборгованості перед гравцями.
«Керівництву клубу потрібно віддати належне, бо вони в такій не простій ситуації в країні підтримують стабільність в клубі. Гравці ні за що не переживають. Швидше за все, на даному етапі, це найцінніше. По зарплатах немає заборгованості – все за планом, а преміальні – це справа часу. Я впевнений, що після виходу з відпустки ми їх отримаємо. За це ніхто і не переживає».