Рінат Білялетдінов: «З українськими клубами грати на зборах не будемо. Вийде западенець з чубом, що-небудь вякне - бійка спалахне»

Футбол України 27 Грудня, 11:31 2193
Рінат Білялетдінов: «З українськими клубами грати на зборах не будемо. Вийде западенець з чубом, що-небудь вякне - бійка спалахне»   | 19-27
Головний тренер казанського «Рубіна» Рінат Білялетдінов пояснив, чому його команда не гратиме на зимових зборах проти українських клубів.



- Ні з російськими, ні з українським клубами на зборах грати не бажаєте. Чому ж?

- З українськими - зрозуміло. Береженого Бог береже. Вийде западенець з чубом, що-небудь вякне - бійка спалахне.

- У наших командах нікого «з чубом» немає.

- Навіщо на зборах набридати один одному? Та ще секрети розкривати? Нам же грати з цими командами у другій частині чемпіонату, - сказав Білялетдінов, пише СЕ