Юрій Дегтярьов: «Гравці, яких підписав Блохін, не повірили в нього»

Динамо Київ 27 Грудня, 12:28 1086
Юрій Дегтярьов: «Гравці, яких підписав Блохін, не повірили в нього»   | 19-27
Колишній гравець донецького «Шахтаря» та збірної СРСР Юрій Дегтярьов, розповів про Олега Блохіна та Сергія Реброва.

Колишній гравець донецького «Шахтаря» та збірної СРСР Юрій Дегтярьов, в інтерв'ю «Бульвару», розповів про Олега Блохіна та Сергія Реброва.

- Ваша оцінка того, що сталося з київським «Динамо»?

- Я з Олежиком (Олег Блохін. - Авт.) розмовляв в Донецьку, коли вони приїжджали грати з «Шахтарем». Їздив до нього в готель, все ж таки ми разом виступали за збірну, грали, він - за свій клуб, я - за свій. І відчув, що в ньому проривається надто вже велике «я». Сказав йому: «Ти вже не гравець, а тренер. І повинен підлаштовуватися під людей, з якими працюєш, налаштовувати їх на те, що ти хочеш. А не говорити: «Ось, я стільки зробив! Ось, я зробив!». Так, це було. Але це вже залишилося в літописі. Тепер треба щось своє пропонувати».

Думаю, що через це і вийшло падіння команди. Гравці, яких запросили, в нього не повірили. Вони грати можуть, ці коні. Хоча, які вони коні? Бігають із зайвою вагою. Хіба так можна? Це, як Халк в «Зеніті», у нього 10 кілограмів зайвої ваги, йолки-палки! І в «Динамо», у цих запрошених - те ж саме. Тут треба все в комплексі вирішувати. Ребруха? (Сергій Ребров, змінивши на посаді головного тренера київського «Динамо» Олега Блохіна, підписав з клубом трирічний контракт. - Авт.). Підтягне, не підтягне, чорт його знає. Незрозуміло все, коротше.

Хочеться побажати йому, щоб він знайшов спільну мову з гравцями. Дай Бог, щоб він і надалі продовжував. У кінцівці сезону було видно, що гравці намагаються, дають гру, показують, що вони за тренера.