«У них («Говерли» - Ред.) 10 днів на апеляцію. По ідеї, навіть якщо вони терміново заплатять, це не є приводом для задоволення апеляції...» - написав Артем.
«Скажімо м'яко: прозорості в системі очкових начетов на клуби не бачу, не відчуваю, а значить, завжди залишається можливість для зловживань. У всякому разі, хотілося б більшої гласності та чіткості в роботі що КДК, що Палати з вирішення спорів (тієї самої, якої немає в статуті ФФУ!)» - додав Франков.