Іван Стрініч: «Я переходжу в «Наполі»

Футбол України 27 Грудня, 13:04 830
Іван Стрініч: «Я переходжу в «Наполі»   | 19-27
Хорватський фуллбек «Дніпра» Іван Стрініч розповів, де продовжить кар'єру після завершення терміну дії контракту з дніпропетровським клубом.
Хорватський фуллбек «Дніпра» Іван Стрініч розповів, де продовжить кар'єру після завершення терміну дії контракту з дніпропетровським клубом.

«Переходжу в «Наполі», але переговори поки ще не завершилися», - заявив Стрініч хорватському виданню, пише Футбол.ua

Згідно з інформацією джерела, Іван поставить підпис під контрактом у понеділок. Угода буде підписана на 3,5 роки, а зарплата футболіста складе 1,6 мільйона євро на рік.

Вже завтра Стрініч має пройти медобстеження.

Додамо, контракт хорвата з «Дніпром» закінчується 1 січня 2015 року.