Хорватський фуллбек «Дніпра» Іван Стрініч розповів, де продовжить кар'єру після завершення терміну дії контракту з дніпропетровським клубом.
«Переходжу в «Наполі», але переговори поки ще не завершилися», - заявив Стрініч хорватському виданню, пише Футбол.ua
Згідно з інформацією джерела, Іван поставить підпис під контрактом у понеділок. Угода буде підписана на 3,5 роки, а зарплата футболіста складе 1,6 мільйона євро на рік.
Вже завтра Стрініч має пройти медобстеження.
Додамо, контракт хорвата з «Дніпром» закінчується 1 січня 2015 року.