«Шахтар» проведе товариський матч з дортмундською «Боруссією»

Футбол України 27 Грудня, 19:24 848
«Шахтар» проведе товариський матч з дортмундською «Боруссією»   | 19-27
В рамках підготовки до весняної частини сезону донецький «Шахтар» і дортмундська «Боруссія» зіграють у товариському матчі.

Гра відбудеться 17 січня в іспанському муніципалітеті Сан-Педро-дель-Пінатар. Час початку матчу поки уточнюється.

Відзначимо, відразу ж після цієї гри «Шахтар» поїде на збір до Бразилії, де вже 18 січня зіграє з «Фламенго», 21-го - проти «Атлетіко Мінейро», 23-го проведе матч з «Інтернасьональ» і закінчить збір 25 січня грою з «Крузейро», пише видання «Трибуна».