Франк де Бур: «Балотеллі зобразив театр» ВІДЕО

Світовий футбол 2 Жовтня, 05:46 737
Франк де Бур: «Балотеллі зобразив театр» ВІДЕО | 19-27
Головний тренер «Аякса» Франк де Бур після нічиєї з «Міланом» (1:1) в матчі 2-го туру групового раунду Ліги чемпіонів поскаржився на суддівство.

«Ми знали, що Балотеллі здатний зробити гол з нічого, зобразивши театр, але нам це коштувало двох очок. У цієї нічиєї гіркий післясмак. Я можу змиритися з тим, що ми втратили перемогу, але пропускати з пенальті – це велике розчарування.

У штрафному майданчику завжди йде контактна боротьба, де головне - вчасно прибрати руку, і ван дер Хорн так і вчинив. Рішення про призначення пенальті було безглуздим», – зазначив голландець.