Фернандо Торрес стане гравцем «Мілана» на постійній основі, йдеться у повідомленні на сайті «Челсі», якому й належать права на іспанського форварда.
«Форвард переїхав на «Сан-Сіро» на правах дворічної оренди у серпні, а п'ятого січня стане повноцінним гравцем представнка Серії А», - пишуть «пенсіонери» на своєму сайті.
Вочевидь, саме тоді «Мілан» оголосить про перехід Торреса у лави «Атлетіко», аби не було «юридичного тертя».