Нападник МЮ Радамель Фалькао вважає, що футболісти часто не впливають на ситуацію з переходом з однієї команди в іншу.
«Посміхаюся, коли люди запитують, чому я не пішов туди, чи залишився там-то. Ніби футболісти можуть вибирати, де їм працювати», - сказав Фалькао.
«Мені хочеться відповісти деяким журналістам: «А чому ви не працюєте на CNN або ESPN?». У футболі ж те ж саме. Рідко коли є можливість вибору, в яку команду перейти. Я багато разів опинявся в ситуаціях, коли мені доводилося йти проти свого бажання», - додав він.
«Часто бувало так, що я хотів перейти в одну команду, а опинявся зовсім в іншій», - цитує колумбійця sports.ru.