«Там, де все починалося! З Новим роком вас усіх!» - написав Мілевський у Instagram, виклавши своє фото біля клубного офісу ФК «Мінськ».

«Там, де все починалося! З Новим роком вас усіх!» - написав Мілевський у Instagram, виклавши своє фото біля клубного офісу ФК «Мінськ».
