Ігор Циганик: «У тому, що цей чемпіонат розпочався, заслуга вболівальників»

Футбол України 28 Грудня, 14:59 842
Ігор Циганик: «У тому, що цей чемпіонат розпочався, заслуга вболівальників»   | 19-27
Вперше чемпіонат України з футболу відбувається у форматі 14 клубів. Наскільки цікаво складається турнір розповідає телеведучий Ігор Циганик.

Вперше чемпіонат України з футболу відбувається у форматі 14 клубів. Наскільки цікаво складається турнір розповідає телеведучий Ігор Циганик.

«Я не можу сказати, що чемпіонат нецікавий — чемпіонат цікавий. У нас є своя локальна боротьба, у нас три команди будуть битися за чемпіонство, у нас за четверте місце буде дуже серйозна боротьба, за зону єврокубків. За виліт, там є проблеми, тому що я не розумію як це все буде визначатися, хто вилітає, хто не вилітає, у нас вже другий сезон ніхто не вилітає, це вже не зовсім смішно. Сам по собі чемпіонат досить цікавий, досить насичений. Є хороші матчі, є хороші перспективні, стратегічні дуелі, все гаразд, футболісти у нас з’являются нові.

Просто колись у нас був рівніший чемпіонат, а зараз дуже великий розрив між лідерами і командами, які внизу. Економічна ситуація впливає, там не платять по півроку зарплату, там по три місяці, донецький «Металург» живе у Києві, «Олімпік» живе у Києві, хоча вони донецькі команди, «Шахтар» грає у Львові. Оце все нерозуміння ситуації, нерозуміння перспектив для деяких команд, для деяких регіонів, воно залишає певні питання, але якщо говорити про самий чемпіонат, то він безперечно потрібний, корисний. Хоча би через вболівальників.

Я думаю, це їхня заслуга у тому, що розпочався чемпіонат. Таку єдність, яку вони проявили навесні, коли ситуація була достатньо складна, але вони змогли організуватися без жодних проблем, жодних заворушень не було між вболівальниками. Вони товаришували, вони дружили, вони підтримували один одного. Було вирішено більше для них зробити цей чемпіонат і, бачиш, повний стадіон на матчі «Динамо» – «Шахтар», багато людей на поєдинку «Дніпро» – «Динамо». Багато вболівальників на матчі «Шахтар» – «Дніпро».

На даному етапі чемпіонат слабший ніж був попередній, кілька попередніх, але він є. Те, що зараз вдається це зберегти, це головна заслуга, могло бути дуже сумно», - вважає Циганик.