Данило Сілва : «Вся боротьба на груповому етапі ще попереду»

Динамо Київ 2 Жовтня, 07:11 665
Данило Сілва : «Вся боротьба на груповому етапі ще попереду»  | 19-27
Захисник київського «Динамо» Данило Сілва поділився очікуваннями від матчу з віденським «Рапідом».

"З ігровим ритмом проблем не виникло. Важко грати в такому насиченому графіку – через два дні на третій і через три на четвертий. Відчуваю, що вже накопичилася втома, і абсолютно не вистачає часу для повноцінного відновлення. Тому, можливо, глядачі останнім часом не бачать в моєму виконанні тієї швидкості, яка була раніше ", – говорить Данило Сілва.

"Безумовно, ми їдемо до Відня лише за перемогою, та й у кожній грі налаштовуємося тільки на максимальний результат. Настрій у команди бойовий. Незважаючи на невдалий старт у Лізі Європи, вся боротьба на груповому етапі ще попереду. Все тільки починається".

"Я говорив раніше, що «Динамо» сильніше за всіх суперників у групі, і готовий підтвердити це ще раз: за статусом ми перевершуємо всіх наших опонентів у квартеті, Динамо – об'єктивно найсильніша команда в групі. Але з кожним з них слід бути обережними. Ніякої недооцінки «Рапіда» не може бути, потрібно серйозно налаштовуватися на кожного суперника, тільки в цьому випадку можливо досягнути хорошого результату ".

"Фаворит – це умовне поняття, воно не дозволяє команді розслаблятися, адже ми бачимо, що, наприклад, ті ж Базель і Санкт-Галлен обіграють сильніших суперників, ніж вони самі. У Лізі Європи можливі будь-які сюрпризи, так що не можна втрачати пильність".

"Не варто порівнювати «Генк» з «Рапідом» – це дві абсолютно різні команди. Нам належить зовсім інший поєдинок, а про домашню невдачу ми всі вже забули, попередньо зробивши висновки і проаналізувавши помилки. Вона лише додасть нам спортивної злості".