Ярмоленко: "Треба кілька разів перемогти"

Динамо Київ 2 Жовтня, 07:28 1072
Ярмоленко: Треба кілька разів перемогти | 19-27
Футболіст "Динамо" розповідає про очікування від поєдинку проти "Рапіда" у Лізі Європи.

Футболіст "Динамо" розповідає  про очікування від поєдинку проти "Рапіда" у Лізі Європи.

Андрій розповів під час інтерв'ю "Взгляду", що з порозумінням ставиться до кадрових маніпуляцій на тренерських кріслах. "Результати були не найкращими", - зазначає футболіст. Також він підкреслив, що справа команди - тренування, а все інше є сферою діяльності керівництва клубу.

Щодо матчу у Полтаві, то Ярмоленко засмучений втратою очок, але звертає увагу на характер команди, який допоміг вирвати нічию на виїзді. Стосовно гри із "Рапідом" Андрій чітко зазначає: недооцінки не буде. А взагалі, "нам необхідно ще кілька разів перемогти, щоб прийти в норму і з гарним настроєм рухатися вперед".