Домагой Віда: «Я вірю, що ми виграємо чемпіонат»

Динамо Київ 28 Грудня, 20:12 910
Домагой Віда: «Я вірю, що ми виграємо чемпіонат»     | 19-27
Захисник київського «Динамо» Домагой Віда прийняв участь у щорічному благодійному футбольному турнірі в Хорватії, де поспілкувався з місцевими ЗМІ.

Захисник київського «Динамо» Домагой Віда прийняв участь у щорічному благодійному футбольному турнірі в Хорватії, де поспілкувався з місцевими ЗМІ.

«Приємне почуття знову опинитись вдома. Завжди не можу дочекатися цієї пори року, коли збираються старі друзі. Як завжди, моя мета полягає в тому, щоб допомогти дітям і всім, хто цього потребує. Я завжди готовий на це. Я перебуваю у відпустці, тому немає проблеми, щоб взяти участь у цьому, і я радий, що ми можемо допомогти», - сказав Віда.

Підбивши підсумки року Домагой розповів, що залишився задоволеним своєю грою та місцями, які займає наприкінці року київське «Динамо».

«Ще один чудовий рік позаду. Я продовжую грати за свій клуб, забив декілька голів. Також ми вийшли з першого місця групи в ЛЄ, я почав грати за збірну, так що я задоволений та щасливий. Завжди можна зробити ще краще, але це один зі стимулів для того, щоб продовжувати працювати ще більше і бути краще в наступних іграх», - підсумував Віда.

Як і більшість іноземних ЗМІ, хорвати поцікавились в українського легіонера, чи небезпечно наразі грати в Україні.

«В Києві все добре, відмінне місто. Ситуація тут спокійна, як і в більшій частині України. Сподіваюсь, що ситуація у Донецьку теж буде виправлена. Я щасливий, все чудово, клуб відмінний.

Останній місяць, або два, я граю лівого захисника. Коли я був молодшим, мені не дуже вдавалось грати не на своїй позиції, але тепер, я вирішив, що буду робити те, що говорить головний тренер. Іноді не все ідеально виходить при зміні положення, але в цілому непогано. Я завжди готовий допомогти, але найголовніше, щоб команда грала та вигравала.

Місце вдосконаленню завжди є, мені потрібно більше тренуватись, щоб бути кращим в майбутньому. Чи задоволений я своїми виступами? Коли я дивлюся на весь рік, то звичайно були і погані, і хороші ігри, але в цілому я дуже задоволений. Проте, відзначу ще раз, що не збираюсь зупинятись на досягнутому, в наступному році я буду ще кращим».

Домагой Віда впевнений в тому, що «Динамо» зможе стати володарем золотих медалей у цьому сезоні.

«Я сподіваюся і вірю, що ми виграємо чемпіонат. Ми добре граємо. «Шахтар» приголомшений війною в Україні, вони не можуть грати вдома. Нехай відрив в 5-ть очок, але ми не повинні розслаблятися, нам треба добре закріпити цю відстань. Я вважаю, що ми можемо бути першими. Але не можна розслаблятись, бо «Шахтар» є виключною командою.

Хороший поштовх і в єврокубках, ми гратимемо з «Генгамом». Буде важко, але пройдемо так далеко, як зможемо. Однак найбільш важливо зайняти перше місце у внутрішньому чемпіонаті, щоб зіграти в Лізі чемпіонів», - зауважив Домагой.