Боярський: "Суддя - каналія"

Світовий футбол 2 Жовтня, 07:45 1057
Боярський: Суддя - каналія | 19-27
Відомий актор прокоментував нічию улюбленого "Зеніта" проти "Аустрії"

У цьому матчі м’ячів забито не було, але вони мали бути, вважає Михайло Боярський. Він зазначає, що арбітр симпатизував австрійцям, ні за що видалив Вітселя, що коштувало пітерській команді трьох очок. Загалом, "Необ'єктивне, непрофесійне суддівство", - цитує слова "мушкетера" "Спорт-Експресс". 

"Д'артаньяну" соромно за цього рефері. Приводимо слова актора мовою оригіналу: "Говоря словами Д’Артаньяна, судья — каналья! Я бы сказал даже — щенок!"