Юрій Сьомін: «Моя команда грала на межі»

Світовий футбол 29 Грудня, 08:07 1286
Юрій Сьомін: «Моя команда грала на межі»   | 19-27
Головний тренер «Мордовії» Юрій Сьомін задоволений займаним його командою місцем після першої частини чемпіонату Росії.

Головний тренер «Мордовії» Юрій Сьомін задоволений займаним його командою місцем після першої частини чемпіонату Росії.

Також фахівець розповів «СЕ» про плани саранців на трансферному ринку.

- Поки тільки повернули з оренди в «Шинніка» нападника Самодіна. Він дуже добре проявив себе в першому дивізіоні, і ми більше нікуди його не відпустимо. У нас мало нападників, сподіваємося, що йому в «Мордовії» буде цікаво, що він нам допоможе.

- Задоволені підсумками першого етапу чемпіонату?

- Нашим 10-им місцем дійсно задоволений, і непогано було б на ньому залишитися. Команда грала на межі, за що дуже вдячний гравцям. Вони діяли на максимумі можливостей, тому й набирали очки. Якщо б в якихось іграх у них була занижена самовіддача, ми зараз мали б великі проблеми.

- І все-таки - ви чекаєте якихось нових гравців?

- Хочемо запросити двох-трьох чоловік в атаку і середню лінію, а ось чи вдасться - питання. Може, візьмемо когось в оренду, це хороша система. Навіщо гравцеві сидіти на лавці в топ-клубі, якщо є команди, в яких він зможе грати?