Капітан «Шахтаря» Даріо Срна звернувся до вболівальників своєї команди з новорічним привітанням.
«Для всіх нас рік, що минає, був дуже складним. Так, «Шахтар» став чемпіоном країни, ми завоювали національний Суперкубок, вийшли в плей-оф Ліги чемпіонів. Проте всі ці радісні події перекреслила війна. Біль та страх прийшли в Донбас. Загинули люди. Команда була змушена залишити Донецьк, рідну «Донбас Арену»... Я хочу, щоб весь цей жах скінчився та більше ніколи не повторювався, - цитує Срну прес-служба «Шахтаря».
- Нехай у новому році настане мир! Це моє найбільше бажання. Ми сумуємо за вами. Сумуємо за «Донбас Ареною». Сумуємо за нашим Донецьком. Ми повернемося за першої ж нагоди. Я вам це обіцяю!».