Водій «Динамо» визволений з полону терористів

Динамо Київ 29 Грудня, 10:43 973
Водій «Динамо» визволений з полону терористів   | 19-27
Про це у своїй колонці журналу «Футбол» повідомив заступник головного редактора видання Андрій Шахов.

Про це у своїй колонці журналу «Футбол» повідомив заступник головного редактора видання Андрій Шахов.

«ЗМІ повняться історіями про ставлення до війни - хто як взяв участь, хто допоміг, хто постраждав, хто і те, і друге, і третє... Снаряди, кулі і ракети не щадять нікого.

Віталій Коровяковський працював водієм у київському «Динамо» при телегрупі «Динамо» ТБ. Був викликаний в зону АТО. Потрапив у полон, перебував у підвалі Донецького СБУ кілька місяців... Клубні телевізійники звернулися до віце-президента клубу Олексія Семененка, який, в тому числі, курирує і питання допомоги воїнам АТО, пораненим в госпіталях і землякам-біженцям (він давним-давно виїхав з Луганська, але рідне місто це назавжди...). Семененко підключив до теми громадського активіста, досвідченого юриста Олександра Прусенка, який протягом останніх трьох років допомагає йому в організації роботи з уболівальниками та іншою громадськістю. Розсудили, думається, більш ніж здраво, що від імені «Динамо» звертатися не можна: бойовики негайно зажадають з клубу викуп розміром отак з трансфер Аруни! Багато, коротше кажучи... Пішли іншим шляхом: через таких же активістів-волонтерів, як Прусенко, вийшли на знаменитого генерала Рубана, що займається обміном полонених. І ось спільними зусиллями - Віталій на волі!

Боже, побільше б таких щасливих, цілком Різдвяних історій!» - цитує Шахова «Прессинг».