«Думаю, ключова складність − навіть не в постійних переїздах, а у відсутності вболівальників. Так, ми вдячні їм за підтримку у Львові, але це все одно не те. Не пам᾿ятаю, щоб ми програвали більше п'яти матчів на «Донбас Арені» за сезон. Тому нам дуже не вистачає наших рідних уболівальників.
Друге місце − це не катастрофа. Думаю, що все в наших руках. Ми здатні відігратися та завоювати чемпіонство в цьому році», - сказав Коста у коментарі FCSD.TV.